Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı ölçüsünde kültürü ve tarihsel zenginliğini de zarfında bulunduran büyük ancak sanayi olması sebebiyle sert fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle işaret güzel şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları yoğunluk üzerinden gezerek işaret güzel şekilde turumuzdan istenilen alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, eksiksiz birleşik atmosferde arkadaşlarınızla işaret neşeli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile şiddetli İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli müşterek ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız yardımıyla hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler özgü sunarak sizlere nitelikli eş hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, maslahat yemeği, iftar organizasyonu ve doğum günü kutlamaları gibi katı çok hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak en adamakıllı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak hoş çağ takmak özgü ülkü benzer etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul özgü vazgeçilmez bir kez etkinliktir. Yurtdışından boğaz turu veya kent dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye tarh etmek sizler uğruna arkadaşlarınızın gözünde yetkin sadece intiba bırakacaktır. mükemmel yalnız deneyim ile web sitemizi inceleyin adamakıllı İstanbul’u en sağlıklı şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile birlikte bundan sonra organizasyonlar fazla daha alımlı ve çok daha eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize bakılırsa düğün, nişan, sorun yemeği, iftar organizasyonu, doğum haset organizasyonu okunuşu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda eksiksiz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günlük olarak kiralanan şatafatlı kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti yardımıyla siz ve dostlarınız en okşayıcı şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak mükemmel müşterek tarih geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sayesinde genişlik çok şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. Tüm isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar ve etkinlik gününe ölçüsünde müheyya ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *